Oyun Kafası - Full Oyun İndir
System Shock 3 Tam İndir
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
267 Görüntülenme

System Shock 3 Tam İndir

System Shock 3 Tam İndir

 

 

System Shock 3 birincil şahıs hayatta kalma / korku oyunudur. Microsoft Windows, OS X ve Linux işletim sistemi için piyasaya sürülmüştür. Oyunu tasarlayan kişi ise Ken Levine’dir. Oyun 2114 yılında Siber Serseri adlı bir gösterinin yapıldığı gemide geçiyor. Amacımız ortaya çıkan tehlikeli bir virüsü gemiyi yok etmeden önce durdurmak. Ve bunu sadece bir asker olarak yapabiliriz. Oyun boyunca hem bir asker gibi kanlı mücadelelere girip hem de bir kaşif gibi keşif yapmalıyız. Oyun zaten bu iki ana unsura dayanıyor.

Karakterimiz ise gerektiğinde bir hacker gibi ağlara sızıp bazen elektronik bir şifreyi kırabiliyor. Kısacası çok yetenekli bir adamın yayılan bir virüsle mücadelesine şahit olacağız.

 

System Shock 3 ile ilgili görsel sonucu

 

Oyun uzak bir gelecekte geçiyor. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte insanoğlu dünyayı terketmiştir. Bizim asker olarak bulunduğumuz gemide ise bir gösteri sırasında tehlikeli bir virüs ortaya çıkar. Bu virüsün kaynağını bulup yok etmezsek, virüs gemiyi ele geçirip yok edecektir. 

Bunun üzerine silahımızı kuşanıp hem mücadele etmek hem de keşif yapmak için yola çıkıyoruz.

Oyun size o bunalım ortamını çok güzel bir şekilde sunuyor. Sağdan soldan fırlayan yaratıklar, gittikçe ilerleyen virüs, kısacası her şey size adrenalin yaşatmaya yetiyor. 

Sytem Shock 2 çıktığı dönem hayal kırıklığı yaratmıştı. Ama bu oyunumuz seneye çok iddialı bir giriş yaptı.

Korku, macera ve aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız bu oyunu kesinlikle oynamalısınız.

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

İntel Core : i5-680 3.6GHz 

AMD CPU : Phenom II X4 940

Ekran Kartı : GeForce GTX 650 Ti

Amd Ekran Kartı : Radeon R7 260

Ram : 6 GB

İşletim Sistemi : 64 bit

Boş alan : 20 GB

 

  • Yorumlar
  • Detaylar