Oyun Kafası - Full Oyun İndir

Sniper Elite 4 Tam İndir

 

Sniper Elite serilerinin olmazsa olmazı yavaş çekim bu oyunda da mevcut. Bu sefer bu yavaş çekimle Nazi askerlerini bir bir avlayacağız. Oyunun geçtiği mekan ise Nazilerin yerle bir ettiği İtalya toprakları. 

Oyunun bu serisinde göze çarpan en büyük gelişme oldukça geniş haritalar ve görev sırasının serbest hale gelmesi.

 

Sniper Elite 4 ile ilgili görsel sonucu

 

Haritanın çok geniş olması ve görevleri istediğimiz sırayla yapabilmemiz görevlere istediğimiz açıdan yaklaşmamızı sağlıyor. Bu sayede artık Nazi öldürmeye nereden istiyorsak oradan başlayabiliyoruz.

Oyunun adı Sniper olduğu için illa düşmanları uzaktan avlamanıza gerek yok. Çünkü ister uzaktan keskin nişancı tüfeği kullanabilir, ister yakın dövüş hünerlerinizi sergileyebilirsiniz. Ama tabi ki en büyük hazzı keskin nişancı modu veriyor.

Keskin nişancı iken yüzlerce metre uzaktan yaptığınız santimetrik atışı yavaş çekimde izleyebilir. Merminin düşmanın organlarını parçalayışını en net açıdan görebilirsiniz.

 

Ä°lgili resim

 

Oyunun göze çarpan en büyük eksisi ise senaryo zayıflığı. Çoğu bölümde belli yan görevleri yaptıktan sonra ana görevi yapıp bölümü bitiriyorsunuz. Ve bu bütün oyun boyunca aynı. Oynanışa çok önem verildiği için senaryo zayıf kalmış. Eğer oyunda aradığınız ilk kriter senaryo ise bu oyun pek size göre değil.

Oyundaki yapay zeka ise değişkenlik gösteriyor. Yani bazen kolaylıkla düşmandan saklanabiliyor iken bazen düşman yapay zekası sizi çok zorluyor. Gerçi bu da oyuna bayağı aksiyon katmış.

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 veya 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel CPU Core i3-2100 – AMD Phenom II X2 550
Hafıza: 4 GB 
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 (2GB VRAM) / NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB VRAM)

 

 

Önerdiğimiz Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 veya 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel CPU Core i7-3770 – AMD FX 8350
Hafıza: 8 GB 
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 970 / AMD GPU Radeon RX 480

OYUN BOYUTU : 48 GB

  • Yorumlar
  • Detaylar