Oyun Kafası - Full Oyun İndir
Sniper Elite 3 Ücretsiz İndir
2.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 2.0 /10 (1)
221 Görüntülenme

Sniper Elite 3 Ücretsiz İndir

Sniper Elite 3 Ücretsiz İndir

 

Oyun 2. Dünya Savaşı’ında geçiyor. Oyunda az ara sahne var bu da senaryonun daha sürükleyici olmasını sağlıyor. Sniper oyunlarının değişmezi olan sessiz ilerleme ve sinsice yaklaşma bu oyunda da var tabi ki. Bunun yanında paldır küldür çatışmayı da tercih edebilirsiniz ama bu çok riskli. Çünkü karakterimiz keskin nişancı olduğu için mermilere pek dayanıklı değil. Bir kaç mermide yere serilebiliyor.

 

Sniper Elite 3 ile ilgili görsel sonucu

 

Aynı zamanda düşmanları işaretleyip, yerlerini belirledikten sonra saldırabilirsiniz. Bu size daha kolay sonuca ulaştıracaktır.

Oyunda cephane sıkıntısı fazla yaşanmıyor. Mühimmatı düzgün kullanırsanız görev sonuna kadar yeterli oluyor. Aynı zamanda öldürdüğünüz düşmanlardan da mühimmat almanız mümkün.

Diğer serilerde olduğu gibi bunda da yapay zekası mantıksız hareketler yaparak sizi zor duruma sokabiliyor. Düşmanlar bazen sizi kolayca fark edebilecek iken edemiyor. Bazen de alakasız yerlerde sizi farkedebiliyor. Bu da oyuna başka bir aksiyon katmış.

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Microsoft Windows Vista (Service Pack 2) veya Windows 7 (Service Pack 1) veya Windows 8 veya Windows 8.1 (Windows XP desteği yoktur)
İşlemci: Intel Pentium D 3GHz / AMD Athlon 64 X2 4200
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870
DiretX: 11
HDD: 18 GB

OYUN BOYUTU : 13.5 GB

  • Yorumlar
  • Detaylar