Oyun Kafası - Full Oyun İndir
Sniper Elite 2 Torrent İndir
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (5)
228 Görüntülenme

Sniper Elite 2 Torrent İndir

Sniper Elite 2 Torrent İndir

 

Sniper Elite 2 , Sniper Elite oyun serisinin 2. oyunudur. İlk oyunun çıkmasından 7 yıl sonra piyasaya sürülmüştür. Oyunda Rusya ve Almanya arasındaki kanlı savaştayız. Karl Fairburne ise bu amansız mücadelede canlandırdığımız karakter.

Oyun 2. dünya savaşı atmosferini gayet iyi tasarlamış. Kendinizi gerçekten o dönemde gibi hissediyorsunuz. Savaşın o kasvetli, soğuk havası ise gayet iyi verilmiş. Tek takılmak sniper oyunlarının değişmezidir. Bu oyunda da savaş alanındaki tek başına hareket eden bir keskin nişancıyız. 

 

Ä°lgili resim

 

Yüzlerce metreden nokta atışlar yapmalı, her daim gizliliğimizi korumalıyız. Oyun gerekli ipuçlarını zaten veriyor. He tabi ki oyun sizi sessiz olmaya zorlamıyor. İstediğiniz takdirde gizliliği bozup düşman askerlerinin arasına dalabilirsiniz. Bu tercih tamamen size kalmış. Ama oyun keskin nişancılık üzerine olduğu için yakın dövüşü tercih etmek sizi daha çok zorlayacaktır.

Deşifre olmamak için oyun birçok olanak sunmuş. Bunlardan bazıları arabaların eşyaların arkasına saklanmak. Oyunun sağ alt kısmında bulunan simge düşman sizi fark etmeye başlayınca uyarı veriyor.Sizde bu uyarının seviye artışına göre hareketlerinize şekil veriyorsunuz.

 

Ä°lgili resim

 

Oyun genel olarak belli senaryolara dayanıyor. Bir belgeye ulaştıktan sonra belli bir bölgeye gidiyor ve istenilen hedefe suikast gerçekleştiriyoruz. Bu kişi genellikle yüksek rütbeli (general/binbaşı gibi) bir asker oluyor.

Keskin nişancı oyunlarının olmazsa olmazı yavaşlatılmış kamera ile mermiyi takip etmek.

Bu özellik serinin bu oyununda da başarılı bir şekilde uygulanmış. Ölümcül bir atış yaptığınızda mermi namludan çıktığı andan itibaren kamera mermiyi takip ediyor ve ortaya çıkan hasarı inceleyebiliyorsunuz.

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

System: 1GHz 
RAM: 256 MB
Hdd: 4 Gb

 

Önerdiğimiz Sistem Gereksinimleri

System:1.4Ghz 
RAM:512 MB
Video Memory:32 0
Hdd:4 Gb
Other:NVIDIA GeForce 4 TI 32 MB

OYUNUN BOYUTU : 5 GB 

  • Yorumlar
  • Detaylar