Oyun Kafası - Full Oyun İndir
Shadow of the Tomb Raider Full Pc İndir
6.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.1 /10 (8)
3,712 Görüntülenme

Shadow of the Tomb Raider Full Pc İndir

Shadow of the Tomb Raider Full Pc İndir

Shadow of the Tomb Raider en çok beklenen oyunlar listesinin başını çekiyor diyebiliriz. Diğer serileri ile oldukça sevilen oyun 14 Eylül 2018 tarihin’de bizlerle birlikte olacak. Bilindiği üzere 2013 te başlayan üçlemenin son halkası yani finali olacak. Bu yüzden oldukça fazla bir beklentiye girmemiz kaçınılmaz olacaktır.

Lara Croft bu kez Maya kıyameti adı verilen kıyameti engellemeye çalışacağız. Diğer serileri göre daha karanlık yollar’dan geçeceğiz ve gizlilik öğeleri oldukça fazla olacak gibi. Yani biraz kaşif tarafımızı yoğunlaştırmamız gerekecek gibi. Oyun genel olarak orman içinde geçiyor bu durumuda şöyle açıklayabiliriz. Gizlenmek için müthiş bir alan olan orman seçilmiş bir çok yerde gizlenerek bir hayalet gibi düşmanımıza çökeceğiz. Bu gibi bir durum yani pusu’da avımızı beklemek bir oyunda en sevdiğim detaylar’dan birisidir.

Oyun’da Lara artık daha tecrübeli ve ilklere nazaran daha da güçlü bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Örneğin halat kullanımını daha rahat yapabilir hale gelecek. Büyük çoğunluk ormanda desekte sanmayın sürekli karanlık ormanda olacağız normal bölgelere’de ayak basacağız. Geniş kapsamlı ve macera dolu bir Tom Raider finaline hazırlıklı olun.

Oyunun başı şu şekilde başlayacak Trinity örgütü adlı örgütün ulaşmak istediği eserlere onlardan önce kesinlikle ulaşmamız gerekir. Bunun içinse tehlikeli kısa yolları kullanmamız ve düşmanla yakalanmamız gerekiyor. Bu hareketimiz daha önce söylediğimiz maya kıyametinin fitilini ateşleyecek ve bu durumu düzelten yine biz olacağız daha önce ki seriler’de başardığımız gibi eminim ki bunun’da üstesinde geleceğiz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Shadow of the Tomb Raider Full Pc İndir" filmine ait 2 adet görsel bulundu.