Oyun Kafası - Full Oyun İndir
Outlast 2 Full Pc İndir
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
296 Görüntülenme

Outlast 2 Full Pc İndir

 

Canlandıracağımız karakter Blake Langermann adında bir kameraman. Blake eşi Lynn ile birlikte çalışıyor. İki cesur kameraman bir araya gelince her türlü tehlikeli, kimsenin gitmek istemediği yerlere gidiyorlar, araştırmaktan korkulan ne kadar hikaye varsa hepsinin peşine düşüyorlar. Gelen kaynaksız bir ihbar sonucu Jane Doe adında hamile bir kadının akıl almaz ölümünü araştırmaya başlıyorlar. İpuçlarını takip ederek cinayetin işlendiği yere gitmeye karar veriyorlar : Arizona Çölü. Normal şartlarda kimsenin gitmek istemeyeceği bu yere gidebilecek olanlarda tabi ki Blake ve eşi Lynn.

Tam olay yerine giderken bizi ve eşimizi taşıyan helikopter arızalanıyor ve yere çakılıyor. Bir süre sonra çalılıkların arasında uyanıyoruz. Etrafta eşimizden hiç bir iz yok. Hem onu aramak hem de araştırma yapmak için yola düşüyoruz.

 

Outlast 2 ile ilgili görsel sonucu

 

 

Outlast serilerinin olmazsa omazı tabi ki kamera. Diğer oyunlarda olduğu gibi karşımıza çıkacak düşmanlarla mücadele edemiyoruz. Yapabileceğimiz tek şey kaçmak ve saklanmak.

Kendimizi bir anda içinde bulduğumuz bu korkunç yer oldukça karanlık ve kameramızın pil kapasitesi var. Kamera ışığını düzgün kullanmalı ve pil bulmayı ihmal etmemelisiniz. Oyunun pek çok yeri bilmece tadında. hızlı davranıp doğru hamleleri yapmazsanız saniyeler içinde ölebilirsiniz. Bir korku oyununda aradığınız her şey bu oyunda mevcut. Gerim gerim gerilecek, bazen korkudan bilgisayar başından fırlayacaksınız.

Oyunun sağladığı atmosfer tek kelimeyle harika. Düz yolda yürürken bile tedirgin olmamak elde değil.

Kısacası korku / gerilim oyunu sevenler bu oyunu kesinlikle oynamalı.

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10, 64-bit
CPU: Intel Core i3-530
RAM: 4GB RAM
Ekran Kartı: 1GB VRAM, Nvidia Geforce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870
DirectX: DX10
Boş Alan: 30 GB boş alan

 

 

 

Önerdiğimiz Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10, 64-bits
İşlemci: Intel Core i5 ve üzeri
RAM: 8GB RAM
Ekran Kartı: 1.5GB VRAM, Nvidia Geforce GTX 660 / ATI Radeon HD 7850
DirectX: DX 11
Boş Alan: 30 GB boş alan

OYUN BOYUTU : 23.5 GB

  • Yorumlar
  • Detaylar