Oyun Kafası - Full Oyun İndir
Need for Speed: The Run Torrent İndir
7.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.8 /10 (4)
307 Görüntülenme

Need for Speed: The Run Torrent İndir

Need for Speed: The Run Torrent İndir

 

 

Oyun, Need for Speed serisinin 2011 yılında piyasaya sürdüğü oyunudur.Oyun, Amerika’yı baştan başa gezdiğimiz bir serüveni anlatıyor aslında. Mafya ile başımızın belaya girmesi sonucu bu yarışı kazanmamız gerekiyor. Ve bunu tek başımıza yapmamıza gerek yok. Arka planda bize yardım eden, kulaklıkla bize bilgi aktaran kişiler var. Oyun sabit bir bölgede geçmediği için dağlarda, tepelerde bazen de mahalle aralarında yarışacağız.Oyunun hikayesi pek sağlam değil. Sonuçta bir yarış oyunu olduğu için hikayesinden fazla bir şey beklememek lazım.

Oyunda sert bir kaza yaparsanız veya yüksek bir yerden düşerseniz, yani arabanız pert olursa en son kayıt noktasından yarışa devam ediyorsunuz.
Bunun da bir sınırı var tabi ki. bir yarışta 5 defa arabanızı pert ederseniz yarış sona eriyor.

 

Need For Speed: The Run ile ilgili görsel sonucu

 

Oyun başında bir araç seçiyor ve o arabayla yarışmaya başlıyoruz. Oyunun belli bölgelerinde bulunan benzin istasyonlarına uğrayıp araç değişikliği yapabiliyoruz. Araç seçeneği ise gerçekten geniş. Yani her haritaya uygun bir araba mevcut. Doğru araba tercihiyle her yarışı zorlanmadan tamamlayabilirsiniz.

İlgi çekici başka bir özellik de oyundaki ara sahneler. Hikayesi sağlam olmasa da ara sahneleri gerçekten güzel tasarlanmış. Yarış oyunları arasındaki bir devrim olmuş resmen bu.

Çevre tasarımı ve grafik konusunda oyun başarılı. Ses kalitesinden bahsedecek olursak alıştığımız Need for Speed sesi bu oyunda da mevcut.

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows Vista SP2 or Windows 7
İşlemci: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo yada aynı hızda AMD
RAM: 3 GB
Sabit Disk: 18 GB free disk space
Ekran kartı hafızası: 512 MB
DirectX: Version 10

 

 

Önerdiğimiz Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows Vista SP2 yada Windows 7
İşlemci: 3.0 GHz Intel Core 2 Quad yada benzeri
RAM: 4 GB
Sabit Disk: 18 GB
Ekran kartı hafızası: 1 GB
DirectX: Version 10/11

OYUN BOYUTU : 15 GB

  • Yorumlar
  • Detaylar