Oyun Kafası - Full Oyun İndir
Need for Speed: Shift Torrent İndir
7.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.3 /10 (3)
277 Görüntülenme

Need for Speed: Shift Torrent İndir

Need for Speed: Shift Torrent İndir

EA şirketinin efsanevi serilerinden olan Need For Speed yeni tasarlanan oyunuyla karşınızda. Normalde alıştığımız yasa dışı yarışlar ve polis gibi etkenler bir kenarda bırakılmış ve bizleri davet ediyor. Oyunun ilk başında sizden önde gelen araç firmalarından bir tane araba seçmenizi istiyor ardından piste ilk adım atıyorsunuz. Yarış durumunuza ve becelerinize göre belli deneyim puanları topluyorsunuz. Hızlı bir yarışçı veya diğer sürücüleri saf dışı bırakarak tehlikeli sürücü gibi ünvanlar kazanmak mümkün.

Oyunu ayarlar’dan default moduna aldığınızda yarış esnasında girilen virajlarda hızını düzenleyerek size daha kolay bir kontrol şansı tanıyor bu durum bir çok oyuncu tarafından daha kolay olduğu gerekçesi ile pek kullanılmasa’da kullanan bir çok oyuncu mevcut. Aslında bu durumu şöyle açıklayabiliriz daha çok bu mod oyuna yeni başlayan acemiler için düzenlenmiştir. Oyuncunun oyuna alışana kadar oyundan zevk alıp diğer yandan belli şekilde tecrübe sağlamak.

Sahip olduğunuz aracı kendi garajınıza giderek motor yenileme, lastik jant değişimi ve renk değişimi gibi modifiye etme şansımız bulunuyor. Bu durum her zaman için son derece iyi aracın yeni bir görünüme sahip olması ve sizden böyle bir araç çıkması sizleri oyuna karşı daha istekli hale getiriyor.

Oyunun geneline bakacak olursak pist oldukça iyi ve motor sesi araba görünüşü oldukça gelişmiş bir halde bizlerle.

Pentium 4 3.2 GHz (3.4 GHz for Vista)
1 GB Ram (2 GB Vista)
Graphics card with 256MB of RAM support Pixel Shade 3 (PCI-Ex)
Sound Card compatible with DirectX 9.0c
10GB free hard disk space
Windows XP SP3 or Vista SP1
8x DVD Drive

OYUN BOYUTU: 2.27 GB

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Need for Speed: Shift Torrent İndir" filmine ait 2 adet görsel bulundu.