Oyun Kafası - Full Oyun İndir
NBA 2K16 Tam İndir
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (3)
247 Görüntülenme

NBA 2K16 Tam İndir

NBA 2K16 Tam İndir

 

Visual Concets tarafından geliştirilen ve 2k Games tarafından piyasaya sürülen NBA 2K16, ödüllü Nba serisinin 2016 oyunudur. Özellikle My Career modu büyük takdir toplayan oyun Nba ruhunu size hissettirmiyor, adeta yaşatıyor. Övgüler, eleştiriler üstünüze gelirken aynı zamanda maça konsantre olmaya çalışıyorsunuz. Takım arkadaşlarınızla, koçunuzla iyi geçinerek takımda kalmaya çalışıyorsunuz.

Oyunun My Career modu tek kelimeyle muhteşem.

 

Ä°lgili resim

 

Oyun her serisinde yaptığı gibi oyuncuları bir öncekinden daha fazla zorluyor. Yapay zekanın gelişmesi oyuncuları epey zora sokacak gibi duruyor. 

Oyunun bu serisinde öne çıkan en önemli olgu doğallık. Özellikle yapay zekanın hareketlerine yansıyan bu özellik oyuncuları zor duruma sokuyor. Çünkü yapay zekanın hamleleri artık daha keskin.

Oyunun gerçekten hissedebiliyorsunuz. Attığınız şutun verdiği his size topun sayıya dönüşüp dönüşmeyeceğini söylüyor. Oyunun zorluğuna alıştığınız andan itibaren oyun çok zevkli hale geliyor.

 

NBA 2K16 ile ilgili görsel sonucu

 

Oyunun hikayede yakaladığı başarı ise tartışılamaz bir gerçek. Türlü tercihlerle hayatınızı (kariyerinizi) belirleyebiliyor, ince detaylarla gerçek bir hayat izlenimi veriyor. Basketbol aşığı bir liseli iken Nba süper starına dönüşebiliyorsunuz. Gideceğiniz koleje, kısacası yapacağınız her şeye siz karar veriyorsunuz. Ve bu kararlar hikayeyi direkt etkiliyor.

Tabi ki bu oyunda da menajer ( koç ) olup takımınızı yönlendirebiliyor, onlarla bire bir ilgilenebiliyorsunuz. Oyun kesinlikle yüksek bir oyun süresi vaat ediyor. Kariyer modu bile yaklaşık 7,8 saat sürebiliyor.

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit veya Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core2 Duo
Bellek: 4 GB RAM
HDD: 50 GB 

Önerdiğimiz Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit veya Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5
Bellek: 8 GB RAM
HDD: 50 GB 

OYUN BOYUTU : 38 GB

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "NBA 2K16 Tam İndir" filmine ait 2 adet görsel bulundu.