Oyun Kafası - Full Oyun İndir
NBA 2K14 Sağlam İndir
6.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.5 /10 (2)
367 Görüntülenme

NBA 2K14 Sağlam İndir

NBA 2K14 Sağlam İndir

 

Bu oyun serisinin en büyük özelliği gerçekçiliği desek yalan olmaz. Yüksek sesle sürekli çalan müzik, mola aralarındaki sohbetler, istatistikler, bas bas bağıran tribünler ve sunucular ortaklaşa maç atmosferini gerçeğe yakın hale getiriyor. Bilmeyen bir arkadaşınız elinizdeki konsolu görmezse gerçek bir maç izlediğinizi düşünebilir.

Aynı hareketi bir sette sadece bir kez yapabiliyoruz. Yani arka arkaya turnike atıp öne geçmek yok. Bu özellik de oyuna kesinlikle kalite katmış.

 

nba 2k14 ile ilgili görsel sonucu

 

Öncelikle oyundaki menülerden biraz bahsedelim. Menü biraz karmaşık ve anlaşılması zor. Oyuna alıştıktan sonra sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Sadece başlıkların biraz kalabalık olduğunu söylemekte fayda var.

Oyuna 12 tane Euroleague takımı daha katılıyor. Bu takımların arasında Fenerbahçe ve Anadolu Efes de mevcut. Ama bu takımlar sadece belli modlarda oynanabiliyor.

Top sürerken ‘reverse’ denilen topu bacak arasından diğer tarafa atabilme özelliği bu oyunda daha kolay uygulanabiliyor.

“Lebron: Path to the Greatness” gibi çok ilginç bir mod da bu oyunda bizi bekliyor. Lebron James olarak bir serüvene başlıyoruz.

 

nba 2k14 ile ilgili görsel sonucu

 

Oyunu ayakta tutan en önemli şey olan ‘My career’ modu aynen yerinde duruyor. Kendinize bir oyuncu yaratıp, bu oyuncuyu Nba starlarından biri yapmaya çalışıyorsunuz. Bu heyecanlı serüvende sizi, ilk maç, ilk transfer gibi çeşitli heyecan dolu anlar bekliyor.

Her oyun sonunda perde arkasında sizi bekleyen menajeriniz ile konuşabiliyorsunuz. Sizi gerektiğinde motive edebiliyor, bazen taktik verebiliyor. Menajeri dinlemekte fayda var.

Minimum Sistem Gereksinimleri

Ses DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
Ekran Kartı DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı, 128 MB veya üzeri bellekli: Radeon HD 2400 veya üzeri; NVIDIA 6800GT veya üzeri; DirectX 9.0c uyumlu, Shader Model 3.0 destekli.
Sabit Disk Alanı 8 GB
Bellek 512 MB veya üzeri (1 GB Vista)
İşlemci Pentium 4 2.4 Ghz Single Core processor veya 2.8 Ghz

 

 

Önerdiğimiz Sistem Gereksinimleri

Kontrol Dual-analog çubuklu oyun kolu
Ses 100% DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
Ekran Kartı Shader Model 3.0 destekli, 512 MB RAM (Nvidia® Geforce® 8800GT veya üzeri)
Sabit Disk Alanı 9 GB
Bellek 2 GB
İşlemci Intel Core 2 Duo processor veya dengi

OYUN BOYUTU : 7 GB

  • Yorumlar
  • Detaylar