Oyun Kafası - Full Oyun İndir
MAFIA 1 Sağlam İndir
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
338 Görüntülenme

MAFIA 1 Sağlam İndir

MAFIA 1 Sağlam İndir

 

Ünlü ‘Mafia’ oyun serisinin ilk oyunudur. Oyunun başlangıcında sizi bir sahne bekliyor polis ve taksici arasındaki sohbeti dinliyoruz. Ardından bir anda kendimizi taksici buluyoruz. Oyunun kurgulanışı ve senaryosu oldukça güzel. Oyun ise oldukça geniş bir şehir de geçiyor. Yaklaşık 12 mil’lik bir şehir.

 

Ä°lgili resim

 

Oyuna sıradan bir taksici olarak başlıyoruz. Taksicilikten mafya babalığına kadar çıkmamız ise bir gece taksimize binen ve canını kurtardığımız bir adama dayanıyor. Kurtardığımız adamın mafya babası olduğu ortaya çıkıyor ve bir durumda kendisini ziyaret edebileceğimizi söylüyor. Daha sonra onu kovalayan adamların bize saldırması üzerine yardım istiyoruz. Her şey bu noktada başlıyor.

Oyun 1930’lu yıllarda geçiyor. Gerçekten de dönem ayrıntılarına kadar işlenmiş. Arabaların dizaynından insanların giyimine kadar.

 

MAFIA 1 ile ilgili görsel sonucu

 

Oyunun haritasında ve hikayesinde bir çok detay saklı. Mesela şehri birbirine bağlayan 2 köprüden geçerken intihar etmeye çalışan insanlar göreceksiniz. Zaten köprü de Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü andırıyor.

Çoğu arabaya binebiliyor haritadaki her yere gidebiliyoruz. Oyunda bir sınırlama söz konusu değil.

Kısacası bu oyun sağlam hikaye ve nostalji sevenler için bire bir.

 

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: PENTIUM III veya AMD K7
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB
HDD: 3 GB

OYUN BOYUTU : 2.5 GB

  • Yorumlar
  • Detaylar