Oyun Kafası - Full Oyun İndir
Left 4 Dead 2 Tam İndir
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (3)
328 Görüntülenme

Left 4 Dead 2 Tam İndir

Left 4 Dead 2 Tam İndir

İlk oyunun’da muazzam başarı alan zombi oyunu şimdi karşınıza yeni haliyle yeni konusu ve ekibiyle geliyor. Son dönemin en fazla oynanan hayatta kalma oyunu yeni hali işte karşımızda Left 4 Dead 2 bizlere ekip halinde hareket etmeyi birbirimizi kollamayı ve içinden çıkamayacak durumlar’da kendimizi kontrol etmemizi öğretti birnevi.

Belli bir oda’da başlayan oyun bu odada ilk olarak sağlık çantası silah ve benzeri şeyleri yüklenip dışarı çıkmamızla başlıyor kimi yerde azar azar kimi yerlere geldiğimizde ise çok yoğun şekilde zombi saldırısı altında kalabiliyoruz o yüzden dikkat etmek ve hızlı şekilde ilerlemek sizin için en iyisi olacaktır.

Güvenli odadan çıkınca başlayan oyun tekrar diğer noktadaki güvenli odaya ulaşana kadar devam ediyor. O yüzden mümkün olduğunca az darbe ile ilerlemeye çalışın sonuçta tek sağlık çantanız var ve ölüp tekrar odadan başlamak istemezsiniz diye düşünüyorum. Ekimizin başındaki isim biz oluyoruz diğer üyeler ise oldukça sağlam karakterler ve bu yolculukta bizlere çok şey katacak ve canımızı emanet edebileceğimiz dostlarımız olacak. İlk oyununun üstüne oldukça fazla şey katılmış biz oyunkafasi.org olarak oyunu ekipçe denedik ve oldukça eğlenceli bulduk oyunun kimi yerlerin’de zorlansakta.

Bu virüse karşı daha fazla direnç sahibi olan düşmanlar’da karşımıza çıkacak yani oldukça dikkatli ilerlememiz ve bu gibi düşmanları kafamıza yerleştirip bir dahaki sefere kesinlikle yaklaşmadan uzaktan müdahale etmeye çalışın aksi takdirde bütün canınızı fazlaca sömürebiliyorlar.

Supported OS: Windows® 7 / Vista / Vista64 / XP
Processor: Pentium 4 3.0GHz
Memory: 1 GB for XP / 2GB for Vista
Graphics: DirectX 9 compatible video card with 128 MB, . ATI X800, NVidia 6600 or better
Hard Drive: At least 7.5 GB of free space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card
Ekran kartınız shader version 2.0 destekli olmalıdır.

OYUN BOYUTU : 7.30 GB

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Left 4 Dead 2 Tam İndir" filmine ait 2 adet görsel bulundu.