Oyun Kafası - Full Oyun İndir
Left 4 Dead 1 Full Pc İndir
6.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.5 /10 (2)
401 Görüntülenme

Left 4 Dead 1 Full Pc İndir

Left 4 Dead 1 Full Pc İndir

Piyasaya sürüldüğü ilk  günden beri oldukça fazla beğenilen ve çok fazla oynanan zombi oyunu olmayı başaran Left 4 Dead ilk oyunu sizlerle. Hayat mücadelesini arakadaşlarınızla sırt sırta verip savaşmaya hazır mısınız? İnsanların hareketlerini algısını tamamen kötü şekilde etkileyen kötü huylu bir virüs açığa çıkar insanlar buna yeşil grip adını vermiştir. Son derece etkili olan bu virüs türü ilk olarak Pennsylvania’da görülmüş ve hızla bütün dünyaya sıçramış durumdadır.

Hastalıkların iyice yayılmasının ve insanların tuhaf birer mutasyon geçirdiği şu zamanda sağlam ve virüs bulaşmamış kişileri tahliye amacıyla helikopterler hazırlanır ve bazı tahliye noktaları oluşturulur. Bizim ekipte bu helikopterler’den birine biner ancak içlerin’den biri pilotu vurur nedeni ise pilotta ısırılmış ve virüsü almıştır. Bunun ardından savrulan ve kontrolü kaybeden helikopter sert şekilde sanayi bölgesi hurdalıkların arasına düşer.

Buradan yollarına devam edip askeriyeye ulaşmaya çalışacak ve askeri güvenli bölgeyi bulmaları gerekecektir. Yolun bir kaç yerini deneseler’de yolun tıkalı veya kapalı olması onların sadece kilise bahçesin’den geçmesini olanak olarak bırakır.

Ordu artık bunun önüne geçemeyeceğinin farkına varır ve hayatta kalanların olup olmadığını radyo ve telsiz ile belirlemeye yönelik çalışmalar başlatır. Kısım kısım oldukça kalp ritminiz yükselecek ve hayatta kalma mücadelesini sonuna kadar vereceksiniz. Olayların kurgusu ve karakterler oldukça iyi gözüküyor. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

* İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, Vista64
* İşlemci: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 ya da AMD64X2 (ya da daha yükseği)
* RAM: XP için 1 GB / Vista için 2 GB
* Sürücü: DVD-ROM
* Sabit Disk: En az 7.5 GB boş alan
*Ekran Kartı: Direct X 9 desteği- 128 MB ya da daha yükseği, pixel shader 2.0 destekli DirectX 9 (ATI 9600 ya da daha yükseği veya Nvidia 6600 ya da daha yükseği)
* Ses Kartı: Direct X9.0c destekli ses kartı..

OYUN BOYUTU: 3.61 GB

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Left 4 Dead 1 Full Pc İndir" filmine ait 2 adet görsel bulundu.