Oyun Kafası - Full Oyun İndir

Battlefield V İçin Net Açıklama Geldi

18 May 2018
admin

Battlefield 5 İçin Net Açıklama Geldi

Ea Games’in efsanevi Fps serisi olan Battlefıeld yeni oyunu Battlefield 5 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Hiç kuşku yokki bu yılın en fazla merakla beklenen oyunların’dan bir tanesi. Peki ama bizleri neler bekliyor olacak. Beklenileni verebilecek mi oyunculara, bununla ilgili bir açıklama yapan Electronic Arts şirketi benzersiz bir oyun iddiası ile yanıtları cevaplıyor. Oyunu etkilemese’de oyun afişi ve isminin V olarak mı yoksa 5 olarak mı çıkacağı ile ilgiliydi. Çok fazla soru yöneltilmesi üzerine bir açıklama daha yapan şirket Oyunun Battlefield V olarak piyasaya çıkarılacağı duyuruldu.

Battlefield V İle 2. Dünya Savaşına Giriyoruz

Yeni oyunun Tek kişik olan serüvene oldukça çalışma yaptıklarını ve olağanüstü bir deneyim sunulacağı yönünde. Aynı zamanda oyun ikinci dünya savaşı zamanında geçeceği netleşti. İlk tanıtımı 23 mayıs’ta Youtube,Twitch, Mixer aynı anda canlı yayın ile bekleyenlere sunulacak. Oyunun dizi edasında ilerleyeciği’de sızan bilgiler arasında.

Battlefield V Çıkış Tarihi?

Oyunun genel çıkış tarihlerine bakacak olursak genel anlamda okulların tatil dönemine denk geldiğini gözlemliyoruz. Bu konuda’da haklı çıkabilirz gibi. Battlefield 5 28 ekim de çıkması planlanıyor. Bu konuda yüksek bir performans ve çaba sarfettikleri ortada nedeni ise rakibi oldukları Call of duty Black ops 4 çıkacak olmasıdır. Yıllardır süren bu rekabet aslında oyunculara’da yarıyor nedeni ise bu yarışın ve yeniliklerin gelmesi anlamını taşıyor.

Battlefield V Sistem Gereksinimleri Nasıl Olacak?

Bu müthiş seri fps oyun kalitesini belirleyen Frostbite Engine ile karşımıza çıkıyor. Büyük ihtimaller ile oyun geniş kapsamlı ve aynı zamanda yüksek görüntü çözünürlüğü ile bizlere snulmayı beklerken oyuncuların aklında sistem gereksinimlerini karşılar mı oyun acaba diye kara kara düşündürüyor. Her geçen gün artan teknoloji ile büyük hızda ilerleyen oyun piyasası daha iyiyi elde edebilmek adına gelişiyor ve oyuncularında buna ayak uydurması güçleşiyor. Oyun boyutu oldukça fazla oalcaktır orası kesin. Ayrıca ekran kartı olarak bize kalırsa GTX 1050Ti olması sanki beklenmedik olacak. Oyunu çıktığından itibaren birlikte deneyip sonuçlarını hepiniz ile paylaşacağız. Bizleri takip etmeye devam edin. En güncel oyun haberlerin’den haberdar olun.

  • Yorumlar