Oyun Kafası - Full Oyun İndir
Gta 4 Torrent İndir
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (46)
497 Görüntülenme

Gta 4 Torrent İndir

 

 

Hepimizin bildiği dünyaca ünlü Gta serisinin oyunudur. En başarılı oyun serilerinden olan Gta’yı sitemize eklemezsek olmazdı tabi ki.

Oyun bir çok oyuncu ve eleştirmen tarafından tam not almıştır. Oyun Liberty City denilen kurgusal bir şehirde geçiyor.

Oyuna kuzenimizden aldığımız bir telefonla Amerika’ya giderek başlıyoruz. Kuzenimiz Amerika’yı öyle bir anlatıyor ki hayatta ki tek kurtuluşumuzun Amerika’ya gitmek olduğunu düşünüyoruz.

Ama Amerikan rüyamız boş bir hayal olarak kalıyor. Çünkü kuzenimiz bir taksi şirketi kurmuş ve kendi halinde, apartmanda yaşayan bir adammış. İstediklerimizin yasal yollarla olmayacağını anlayınca şehrin yeraltı dünyasına iniyoruz. Her görevde, her başarıda biraz daha yükseliyoruz, biraz daha zenginleşiyoruz.

 

 

Gta 4 ile ilgili görsel sonucu

 

 

Şehir ( Liberty City ) ise harika tasarlanmış. Çok zekice dizayn edildiği için kenar mahalle ve şehir merkezi arasındaki farkı hissedebiliyorsunuz. Varoş mahallelerinde dolaşırken arabaların eski, evlerin yapışık olması, kenar mahallelere indikçe ekranın grileşmesi verebileceğimiz örnekler arasında. Şehir bu geçişleri çok güzel yakalamış. Köprülerden geçişin paralı olması ise şehrin detaylarından sadece biri.

Taşıtlarda hız yapmak ise artık eski serilerde kaldı. Çünkü son sürat giderken kaza yaparsanız bu ölümle sonuçlanabilir. Bu gerçekçilik katsa da oyuncuların bundan mutlu olduğunu sanmıyorum.

Ek olarak cep telefonu ise resmen oyuna girmiş durumda. Görev için birilerini arayabiliyoruz. Bunun yanında da 911 dediğimiz acil durum hattını bile arayabilirsiniz. Birilerine mesaj çekebilir, görev tekrarını sağlayabilirsiniz.

Oyunun şehir detaylandırması gayet güzel. Striptiz kulüpleri, tiyatro salonları, barlar vb. şehirde mevcut. Bu yerlere istediğiniz zaman gidebilir. Yada kankalarınızı arayıp onlarla takılabilirsiniz.

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7900 / ATI Radeon X1900 veya daha iyi bir ekran kartı
Ekran Kartı mb’ı: 256 MB
Doldurduğu Alan: 16 GB
İşletim Sistemi: Windows XP -Vista
İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz / AMD Athlon X2 64 2.4 GHz
Ram: 1.5 GB RAM

 

 

Önerdiğimiz Sistem Gereksinimleri

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD 3870
Ekran Kartı mb’ıı: 512 MB
Dolduracağı Alan: 18 GB
İşletim Sistemi: Windows XP -Vista
İşlemci: Intel Core 2 Quad 2.4 GHz / AMD Phenom X3 2.1 GHz
Ram: 2 GB RAM

OYUN BOYUTU : 14 GB

  • Yorumlar
  • Detaylar