Oyun Kafası - Full Oyun İndir
Fifa 2019 Tam Sürüm İndir
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (5)
2,212 Görüntülenme

Fifa 2019 Tam Sürüm İndir

Fifa 2019 Tam Sürüm İndir

 

Pes 2019 çıkış tarihi yakın zaman’da belli oldu. Bu ataktan sonra Ea games şirketi Fifa 19 için hızlı çalışmalarını arttırmış durumda.  Daha ip ucu verilmeyen oyunda bizleri neler bekliyor olacak. Fifa 19 ne zaman çıkacak? Tüm bunların cevapların ilerleyen zamanda netlik kazanmış olacak ve sizlerle bilgileri ve ekran görüntüleri paylaşacağız.  Çok net açıklamalar olmasada sızan bilgilere bakılırsa gelişmeler heyecan verici olacak. Bir önceki oyunu Fifa 18 çıktığı andan itibaren spor oyun severler tarafından oldukça ilgi gördü ve yılın en çok oynanan oyunların’dan biri olmayı başardı diyebiliriz.

Her oyunda yapılan yeni özellikler ve iyileştirmeler yapıldığı gibi Fifa 19 da tabiki yeni özellik ve yenilenmeler olacaktır. Fakat akıllarda olan soru ise Fifa 19 da ne gibi yenilikler olacaktır? Fifa 18 de kullanılan geliştirici ile Fifa 19 ile aynı olacağı açıklandı buda demek oluyorki görsellik olarak benzeri bir oyunla karşı karşıya olacağız. Oyun Pc, Ps4, X Box ardından birde süpriz olarak Nintendo Switch uyumlu olarak çıkarılacak. Şuanlık bilgiler bu şekilde daha fazlası yakın zamanda açıklanacak ve sizlere hızlı şekilde bildiri yapacağız.

Fifa 19 Ne Zaman Çıkacak

Fifa 19 net bir tarih verilmese’de diğer oyunların çıkış tarihlerine baktığımızda eğer bir aksilik söz konusu olmaz ise Eylül ayının 3. haftası gibi piyasaya sürülecek ve bekleyenlerin hasreti son bulacak. Sabırla beklenir ise oyuna yine buradan ulaşabilirsiniz.

Fifa 19 Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Olacak mı?

UEFA’nın anlaşması Konami şirketi yani Pes ile süresi tamamlandı. Büyük ihtimaller ile yeni anlaşma Ea games ile oldu. Buda demek oluyor ki Fifa’da uzun zaman sonra avrupa ligi ve şampiyonlar gibi karşımızda olacak buda Fifa 19 daha çok şey katacak olması kesin. Gelen diğer bir bilgi ise artık fifa oyunu para ile satın alınma yerine aylık veya senelik üyelik getirileceği yönünde. Bununla İlgili net bir ifade ve ücret belirtilmese’de bu konuda ilerleyen günlerde aydınlık kazanacaktır. Merak edenler için Fifa 19 sistem gereksinimleri henüz netlik kazanmadı durum değiştiğinde sitem gereksinimleri ve önerilen gereksinimler için sizlere bilgileri vereceğiz tabi bu söylediklerimiz pc için.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Fifa 2019 Tam Sürüm İndir" filmine ait 2 adet görsel bulundu.