Oyun Kafası - Full Oyun İndir
Far Cry 5 Full Torrent İndir
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (3)
431 Görüntülenme

Far Cry 5 Full Torrent İndir

Müthiş bir görsele sahip olan ödüllü oyun serisi Far cry 5 ile maceraya devam dedittiriyor. Montana’nın Umut Kasabasına özgürlüğüne kavuşması için işgalci kötü yürekli işgalcilere karşı bir direnişe hazır olun. Kendi ordunu kurup direnişçilere karşı bunun kolay olmayacağını sonuna kadar göster ve kasabanın layık olduğu yerlere getir. Unutma oyunda oldukça sert ve saldırgan olmasın dikkak edeceğin bir konu var ve bu konuda’da temkinli olmanda fayda var Joseph Seed direnişçilerin başı ve ona ait olan askerlerden olabildiğin kadar kendini sakın. Eğer esir düşecek olursan Sonun Pekte iç açıcı olmayabilir.

Tamamen Senin Kontrolün’de olan Bir Oyun

Karakteri kendine göre baştan oluştur ve maceraya devam et. Aynı zamanda oyunda araçların hepsi de son derece teknolojik olacaktır. Su araçları savaş uçakları ve birçok araç artık eskisine nazaran daha gerçekçi ve birçok özelliği barındıran birer savaş silahı halini alıyor. Acımasız tarikat ile son derece kanlı geçecek olan bu savaşa hazır ol. Yeni gelen özellik ile düşmanı işaretle hareketlerini gör gizlen ve zamanı geldiğinde avlanmayı bil.

Tamamen Yenilenmiş Bir Far Cry 5

Diğer serilerini severek gönülden saatlerce oynamış biri olarak söylemeliyim ki oldukça iyi olmuş ve herşey daha gerçekçi durumda. Umut dolu bu huzurlu kasabaya dalan Joseph Seed ve üç kardeşinin bu kasabayı ele geçirerek 3 bölmesiyle başlıyor. Oyunun başında karakterimizi seçebildiğimizi söylemiştik bunun ynaında cinsiyetimizi bile seçebiliyoruz. İlk devreye girdiğimizde. Kasaba şerifiyle birlikte tarikat başının bulunduğu eve baskın düzenlemeye gidiyoruz. Karakterimiz henüz daha çırak kadar bilgiye sahip oyunun ilerlemesiyle birlikte yaşanılan tecrübe karaktare’de yansıyacak ve savaş kabiliyetiniz artacaktır. Oyunda ilk geçirilen ilk 20 dk bile son derece oyuna ait hissediyor ve ne kadar başarılı olduğunu sezimliyorsunuz. Joseph Seed saldırısının ardından olaylar patlak veriyor ve geriye dönülmez bir savaşın başlangıcını yapıyoruz. Artık hayatta kalıp bazen seri bazen gizlenerek bazen de pusular kurarak düşmanları avlayıp belli işgal birliklerini yere sererek Joseph Seed ulaşana kadar yorulmadan azimle son kanımıza kadar savaşmak gerekiyor. Eğer sizde oyunun takipçilerinden ve oyuncularından iseniz vakit kaybetmeden oyuna başlayın derim.

Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
İşlemci: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
İşlemci: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD R9 290X (4GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Far Cry 5 Full Torrent İndir" filmine ait 6 adet görsel bulundu.