Oyun Kafası - Full Oyun İndir
Battlefield 4 Sağlam İndir
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
397 Görüntülenme

Battlefield 4 Sağlam İndir

Battlefield 4 Torrent İndir

 

Battlefield 4  birinci şahıs nişancı savaş oyunudur ve İsveç’teki EA Digital Illusions CE tarafından üretilip Electronic Arts tarafından yayımlanmıştır. Oyun 2011 yılında çıkan Battlefield 3’ün devamıdır. Oyun 29 Ekim 2013’te Kuzey Amerika’da, 31 Ekim 2013’te Avustralya’da, 1 Kasım 2013’te Avrupa ve Yeni Zelanda’da, 7 Kasım 2013 yılında da Japonya’da Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One üzerinde yayınlanmıştır.

Battlefield 4 başarısından ötürü neredeyse bütün eleştirmenlerden olumlu sonuç almış, özellikle de çevrim içi (online) modu ve sağlam grafikleri için artı almıştır. Ancak oyunun tek oyuncu modu hatalarından ve kısa sürmesinden ötürü birçok olumsuz eleştiriye maruz kalmıştır.

 

 

Ä°lgili resim

 

 

Oyunun çerçeveleri Battlefield 3’e göre genel olarak aynıdır. Çerçevenin sol altında harita ve yön gösteren pusula ve görevle ilgili hedefler; sağ altında ise silah bilgileri yer almaktadır. Mini harita ve oyunun ana menüsü, 3 önemli şeyi ifade etmektedir. Bunlar, dostların mavi renk ile gösterilmesi, ekip arkadaşlarının yeşil renk ile gösterilmesi, düşmanların ise turuncu ya da kırmızı renk ile gösterilmesidir.

Oyunda Battlefield 3’te de olduğu gibi bazı silahların iki çeşit kullanım modu vardır; bunlardan biri tekli atışken, diğeri de çoklu atış modudur. Bu silahlardan bazıları tek oyuncu modunda düşmanların yerlerini belirlemede kullanılabilir ve kimisi de bunu çevrim içi modunda yapabilir, bu sayede takım arkadaşları için bu düşmanlar belirlenmiş olur. Mermilerin düşüşü Battlefield 3’e göre değiştirilmiş ve çevre ile uyumlu hale getirilmiştir. Ek olarak oyunculara ölmemesi için daha çok imkan sunulmuş, önden gelen bıçak saldırılarına karşı koyabilmk gibi özellikler eklenmiştir.

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Hafıza: 4GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 3870 veya Nvidia GeForce 8800 GT
Ekran Kartı Hafızası: 512 MB
Sabit Disk: 30 GB boş alan

İşletim Sistemi: Windows Vista veya daha yenisi
İşlemci: AMD Athlon X2 2.8 ghz veya Intel Core 2 Duo 2.4 ghz

Önerdiğimiz Sistem Gereksinimleri

Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 veya Nvidia GeForce GTX 660
Ekran Kartı Hafızası: 3GB
Sabit Disk: 30 GB boş alan

İşletim Sistemi: Windows 8 64 Bit
İşlemci: AMD 6 çekirdekli işlemci veya Intel 4 çekirdekli işlemci
Hafıza: 8 GB RAM

OYUN BOYUTU : 23 GB

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Battlefield 4 Sağlam İndir" filmine ait 2 adet görsel bulundu.