Oyun Kafası - Full Oyun İndir
Assassin’s Creed Origins Tam İndir
4.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.5 /10 (2)
358 Görüntülenme

Assassin’s Creed Origins Tam İndir

Efsanevi seriler’den biri olan Assassin’s Creed‘in yeni oyunu ile geri döndü tam döndü. Yeni oyun olan Assassin’s Creed Origins Tam İndir, bizleri antik mısır zamanına götürüyor. Çocukluğun’dan bu yana tam bir savaşçı olarak yetiştirilmiş olan Medjay’ların sonuncu üyesi olan Bayek adlı bir savaşcıyı yönetiyor ve oyunu bu şekilde sürdürüyoruz. Bayek’in kaybettiği bir oğlu var ve son derece üzücü olan bu olayın ardından bir intikam için yola düşüyoruz. Daha önce’den belirlediği oğlunun acısını ona yaşatanları tek tek avlamak için herşeyi düşünmüştür. Tabi bu şekilde düz bir ilerleme olmayacak mısır dönemin’de geçen bir çok karakter ile karşı karşıya kalacağız. bulduğumuz kişiler’den aynı zaman’da olayda parmağı olan diğer kişilerin’de isimlerini alıyoruz.

Ubisoft şirketi eski mısır’da geçen Assassin’s Creed Origins için oldukça detaylı ve son derece byük bir harita sunuyor bizlere. Harita’da şehirler, çöller, denizler vb mevcut esas görevlerimiz dışın’da ek görevleri’de yerine getireceğiz. Çöller’de eşkiyalar şehirler’de haydutlar ve karşımıza çıkacak olan vahşi yaşam ile mücadele için’de olacağız. Klasik bir Assassin’s Creed oyunun’dan biraz daha farklılık gösteriyor örneğin artık daha fazla olarak kılıçtan yoksun şekilde ilerliyoruz. Bu biraz daha Far cry ve buna benzer oyunların harmanlaması gibi geldi açıkçası.

Birçok yerde genel olarak üssü veya kaleleri ele geçirip yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Birçok silah seçeneğimiz var eğer elinizdeki bir eşyanın daha iyi olmasını ve gelişmesini istiyorsanız demirciye gidip ürün için daha iyi bir silah haline getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra kostüm gelişmesi’de sağlıyor buda can olarak bizlere daha yüksek bir performans sağlamakta.

Genel olarak Assassin’s Creed Origins serinin durağan yapısını harekete kavuşturmuş ve oyunculara büyük yenilikler de sunmuştur. Köküne göre bambaşka bir oyun bizleri bekliyor olacak. Sizler’de artık bu deneyime ortak olun. Oyunu daha düşük gb olarak sisteminize sitemiz sayesin’de ulaşabilir ve akıcı ve güzel bir oyunla süsleyebilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
İşlemci: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz or AMD FX-6350 @ 3.9 GHz or equivalent
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD R9 270 (2048 MB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 42 GB kullanılabilir alan
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
İşlemci: Intel Core i7- 3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD R9 280X (3GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)

Oyun Boyutu: 31.22 Gb

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Assassin’s Creed Origins Tam İndir" filmine ait 4 adet görsel bulundu.